O nas

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "WIR" powstało w 1989 r. Siedziba firmy mieści się w Złotoryi na Dolnym Śląsku, jej właścicielem jest pan Władysław Majoch.
 

„30 lat Rzemiosła”

Mamy tradycje.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „WIR” powstało w 1988 r. Założycielem marki jest Pan Władysław Majoch, stolarz z pasji i powołania. Siedziba firmy znajduje się w Złotoryi na Dolnym Śląsku.

Wyposażamy.
Specjalizujemy się w produkcji i montażu wewnętrznych schodów drewnianych policzkowych i dywanowych. Dziś po 30 latach rzemiosła, w swojej ofercie posiadamy również elementy wyposażenia wnętrz takie jak stoły drewniane, taborety, blaty, parapety i deski podłogowe z litego drewna oraz stopnie schodowe.

Tworzymy.
W naszej pracy łączymy w jedną harmonijną całość różnorodne faktury: drewno ze szkłem, kamieniem i stalą.

Doradzamy.
Wieloletnie doświadczenie wykorzystujemy również w usłudze doradztwa i projektowania schodów policzkowych i dywanowych. Pomagamy rozwiązywać problemy konstrukcyjne i wizualne, tak aby schody wyglądały estetycznie, były wygodne i bezpieczne w użytkowaniu. Podejmujemy się realizacji nietypowych konstrukcji schodowych. Chętnie współpracujemy z architektami. Doradzamy również w wyborze gatunku drewna.
                                                                                                   Zapraszamy Państwa do współpracy.
 

FIRMA

ROK ZAŁOŻENIA 1989

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "WIR" powstało w 1989 r. Siedziba firmy mieści się w Złotoryi na Dolnym Śląsku, jej właścicielem jest pan Władysław Majoch.


Od początku działalności zajmujemy się głównie produkcją schodów drewnianych. Schody są jedną z najtrudniejszych do zrealizowania konstrukcji budowlanych. Zarówno proste schody drabiniaste jak i skomplikowane schody kręcone wymagają od wykonawcy i projektanta wiedzy i doświadczenia. Schody naszej produkcji to gwarancja najwyższej jakości i zadowolenia. Ciągle inwestujemy w rozwój firmy. W roku 2006 zakupiliśmy nowoczesną halę produkcyjną.

 

Co robimy

jesteś zainteresowany WSPÓŁPRACĄ?

skontaktuj się z nami
WIRSCHODY 2019@Wszystkie prawa zastrzeżone Realizacja: AdAwards